Przetłumacz stronę

Nawigacja
Konferencja Online

O produktach

OgĂłlna charakterystyka produktĂłw.

 


Produkty firmy FFi nie są dodatkiem do paliwa.

Zdecydowana większość produktĂłw na Polskiem rynku to właśnie dodatki paliwowe, a te są tylko detergentami, ktĂłre służą do czyszczenia układu paliwowego, ale nie zmieniają charakterystyki spalanego paliwa. To jest dokładnie to, co odróşnia produkty FFi od wszystkich innych, i do czego one zostały stworzone.

Produkty firmy FFi zostały stworzone, aby zmienić charakterystykę paliwa!
Są one katalizatorem, ktĂłry wraz z paliwem dostaje się do komory spalania i poprawia efektywność spalanego  paliwa w celu uzyskania niĹźszej emisji szkodliwych gazĂłw, zwiększenia mocy pojazdu oraz uzyskania oszczędności w zuĹźyciu paliwa.

Produkty FFi nie zawierają żadnych detergentów tylko składniki naturalne i są w 100% bezpieczne dla środowiska i dla silnika każdego auta!

Mają szerokie zastosowanie we wszystkich typach urządzeń. Od kosiarek, przez łodzie motorowe i auta do dużych ciężarówek, traktorów i maszyn rolniczych.
Stosujemy je do wszystkich rodzjĂłw silnikĂłw spalinowych zasilanych

  • benzyną
  • olejem napędowym
  • gazem LPG

A przede wszystkim pomagaja chronić planetę przed nadmiernym zanieczyszczeniem redykując emisje szkodliwych gazów o 90%-98%

Potwierdzeniem
  • skuteczności,
  • najwyĹźszej jakości technologii wytworzenia,
  • bezpieczeństwa wszystkich produktĂłw,

są wykonane testy przez niezależne firmy *)


MPG-CAPS ™ zostały przetestowane zarówno poprzez laboratoryjne jak i drogowe badania ze znaczącymi wynikami w efektywnym działaniu. Forever Freedom International gwarantuje od 7 do 14% oszczędności w zużyciu paliwa.

 

*) ZakładkaAtesty/Certyfikaty

*) Zakładka F.A.Q.

Sklep

Przejdz do SKLEPU

Tu kupisz nasze produkty ......
Reklama


Miałeś wypadek, zdarzenie losowe - zadzwoń pod numer 785 913 913, podaj kod dostepu 10-07-07. Grwarantujemy bezpłatną informację prawną.