Przetłumacz stronę

Nawigacja
Konferencja Online

MPG-EXTRA™

MPG-EXTRA™


To zaawansowany technologicznie produkt, wzmacniacz powierzchni metalowych. Łącząc się z metalem tworzy molekularną więź, która wchodząc w reakcję z metalem stwarza niezwykle silną powierzchnię. Redukuje tarcie powierzchni metalowych, korozję, rdzę oraz ciepło co w konsekwencji przedłuża żywotność metalu. Dodany do oleju silnika zwiększa jego właściwości smarujące oraz poprawia osiągi i zwiększa moc silnika co tym samym skutecznie wydłuża jego żywotność.


 

 

 

MPG-EXTRA ™ jest przeznaczony do kondycjonowania wału korbowego, korbowodów i zintegrowanych z nimi części silnika. Dodany do oleju silnikowego zwiększa trzykrotnie jego wydajność.

MPG-EXTRA ™ może być skutecznie stosowany do auto z przekładnią manualną i automatyczną, z wszystkimi typami oleju. Ponieważ utrzymuje metalowe powierzchnie wolne od zanieczyszczeń i cząstek stałych i ma wysoki zakres pracy temperatury, może być stosowany wszędzie tam, gdzie tradycyjne oleje są zazwyczaj używane.

 

Korzyści z zastosowania MPG-EXTRA ™  

Poprawia osiągi silnika przez:
• zwiększenie mocy silnika,
• narastający moment obrotowy,
• poprawę efektywności zużycia paliwa,
• zmniejszenie emisji spalin,
• zmniejszenie wytwarzanego ciepła i ścierania,
• czyszczenie powierzchni metalu ze szkodliwych zanieczyszczeń, opiłek i żywicSklep

Przejdz do SKLEPU

Tu kupisz nasze produkty ......
Reklama


Miałeś wypadek, zdarzenie losowe - zadzwoń pod numer 785 913 913, podaj kod dostepu 10-07-07. Grwarantujemy bezpłatną informację prawną.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło